19 maja 2022 Udostępnij

Jak w pełni wykorzystać potencjał mebli do współpracy?

Współpraca jest podstawą najbardziej udanych przedsięwzięć. Ale jak dokładnie to zrobić i jakie meble biurowe najlepiej nadają się do tego zadania?

Meble do współpracy to termin zbiorczy dla każdego rodzaju biurka, które pozwala wielu osobom zgromadzić się wokół niego i dzielić pomysłami, notować myśli i opracowywać plany. W tym celu można wykorzystać duże okrągłe stoły biurowe, przy których nie trzeba siedzieć - wszyscy mogą się kręcić i myśleć na bieżąco. W tym celu potrzebna jest duża przestrzeń ze wszystkich stron, aby ludzie nie wpadali na siebie nawzajem!

Można też wykorzystać owalne stoły do sali konferencyjnej i pracować w mniejszych grupach, a na koniec przedstawić raporty całej grupie.

Podstawowym wymogiem jest miejsce na stole, wygodne krzesła i dużo przestrzeni wokół stołu. Można również pomyśleć o zarządzaniu kablami, aby urządzenia były naładowane, a przewody nie plątały się po całym pomieszczeniu.

Aby szybko dowiedzieć się, jak przeprowadzić burzę mózgów, gdy już ustalisz swoje potrzeby w zakresie mebli, zapoznaj się z poniższą infografiką

Źródło: https://visual.ly/community/infographic/business/how-brainstorm

Jak widać, posiadanie dużych, nowoczesnych stołów konferencyjnych, przy których jest więcej miejsca niż potrzeba, jest lepsze niż ciasne środowisko, w którym wszyscy walczą o przestrzeń.

Jak wygląda Twoja współpraca?

Ilona Wójtowicz

Redakcja regeneracjestudni.pl