19 września 2016 Udostępnij

Jak urządzić przytulne i ciche biuro przy pomocy ścianek tapicerowanych.

W nowoczesnym biurze ciężko wyobrazić sobie pracę bez mebli i sprzętu biurowego, które coraz częściej są produkowane z myślą o podwyższeniu komfortu i wygody pracy.

W naszej firmie produktem dedykowanym dla biur są ścianki tapicerowane, które cieszą się coraz większa popularnością. Ścianki tapicerowane to rewelacyjne rozwiązanie dla pomieszczeń biurowych, ponieważ wpływają zarówno na uatrakcyjnienie aranżacji biura, jak i na zmniejszenie poziomu hałasu jaki panuje w biurach. (https://lobos.pl/meble/produkty/meble-pracownicze/)

Ścianki tapicerowane to produkt praktyczny i funkcjonalny, znajdujący zastosowanie w każdej przestrzeni, co jest ich największą zaletą, ale nie jedyną. Produkowane przez nas ścianki mają zainstalowane metalowe podstawki, co umożliwia ustawienie ich właściwie w każdym miejscu dowolnie wybranym na przestrzeni biurowej.

Dzięki temu mamy możliwość dzielenia całej strefy biurowej na mniejsze części, tworząc mini pokoiki. W takich miejscach nie będzie problemu z przeprowadzeniem rozmowy telefonicznej z klientem, ze skupieniem się na zadaniu jakie mamy postawione przez szefa czy też po prostu na chwilę relaksu w ciszy, jeśli mamy dosyć hałasu i toczących się wokół rozmów przez cały dzień.

W dużych przestrzeniach biurowych pracownicy często skarżą się na zbyt duży zgiełk i ruch za plecami, przez co nie można się skoncentrować i prowadzić rozmowy z kontrahentami. Ścianki rozwiązują wiele z tych problemów. Ścianki tapicerowane to elementy wyglądające jak duże ekrany, pokryte specjalnym materiałem, który można dopasować do każdej aranżacji.

Materiał jaki stosujemy daje możliwość znacznego wyciszenia hałasu jaki panuje w codziennej pracy w biurze. Każdego dnia na przestrzeni biur toczą się rozmowy między pracownikami, między pracownikami i klientami, słychać dźwięki sprzętu komputerowego oraz drukującego, co razem daje nieznośny harmider, przeszkadzający w obowiązkach.

Ekrany ścianek można tak rozmieścić, że wyciszą rozmowy i dźwięki urządzeń, wygłuszą hałas, a oprócz ego wzbogaca wystrój wnętrza. kolor i rodzaj tkaniny jaki będzie na ściankach zależy tylko i wyłączne od klienta, my dopasujemy się do każdego zlecenia. Często wybierane są materiały o właściwościach antyelektrostatycznych, dzięki czemu nie osiada na nic kurz. Ścianki powinny być raz na jakiś czas prane lub przynajmniej trzepane, aby utrzymać właściwą estetykę i higienę.

Ilona Wójtowicz

Redakcja regeneracjestudni.pl